вул. Є. Озаркевича 4, м. Львів, 79016 +38 (032) 235 22 66 reyestr.spital@gmail.com

Політика щодо захисту від зловживань та експлуатації

Політика БФ Шпиталю Шептицького щодо захисту від зловживань та експлуатації

Мета

Благодійний фонд Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького курії Львівської Архиєпархії УГКЦ (далі - БФ Шпиталь Шептицького) визнає право людей з особливими потребами та соціально незахищених людей на захист, незалежно від статі, кольору шкіри, релігійних, філософських чи політичних уподобань, мови, віку, національного чи етнічного походження, майнового стану, соціального походження, інвалідності, стану здоров'я, сімейного стану або статусу біженця.

БФ Шпиталь Шептицького враховує розстановку повноважень, притаманну роботі з людьми з особливими потребами та соціально незахищеними людьми та можливість зловживання чи їх експлуатації персоналом та співробітниками.

Очікується, що працівники БФ Шпиталь Шептицького, які працюють по трудовому договору, цивільно-правовій угоді, а також волонтери, практиканти, стажери відстоюватимуть гідність усіх людей, з якими вони контактують, гарантуючи, що їх особиста та професійна поведінка є найвищими стандартами. Від них очікується, що вони будуть сумлінно служити та сприяти правильним відносинам, приймаючи на себе свої обов'язки.

БФ Шпиталь Шептицького бере на себе зобов'язання створити та підтримати безпечне середовище для людей з особливими потребами та соціально незахищених людей.

Сфера застосування

Ця політика застосовується безпосередньо до працівників БФ Шпиталь Шептицького, які працюють по трудовому договору, цивільно-правовій угоді, а також волонтерів, практикантів та стажерів.

Захист від зловживань та експлуатації

БФ Шпиталь Шептицького забороняє будь-які форми експлуатації та зловживання, а саме:

  • вчиняти дії сексуального характеру щодо дітей (осіб, які не досягли 18 років), людей з особливими потребами та соціально незахищених людей. Помилкове сприйняття віку дитини не є виправданням.
  • завдавати фізичної, психологічної чи економічної шкоди людям з особливими потребами та соціально незахищеним людям.
  • використовувати гроші, товар чи послуги з метою вчинення дій сексуального характеру, включаючи сексуальні послуги.
  • принижувати або експлуатації людей з особливими потребами та соціально незахищених людей.
  • використовувати свої повноваження чи посади, щоб отримувати допомогу або послуги чи переваги.
  • використовувати свої повноваження чи посади з метою вимагання оплати, пільг чи будь-якої іншої вигоди.
  • брати участь у торгівлі людьми в будь-яких формах.

Відповідальність та звітність

Працівники БФ Шпиталь Шептицького, які працюють по трудовому договору, цивільно-правовій угоді, а також волонтери, практиканти та стажери зобов’язані повідомляти Уповноваженого з питань профілактики протидії домаганням БФ Шпиталь Шептицького (далі - Уповноважений) про будь-які підозри щодо експлуатації та зловживаннями до людей з особливими потребами та соціально незахищених людей. Неповідомлення є порушенням даної Політики.

Запобігання

БФ Шпиталь Шептицького дотримується найвищих стандартів щодо людських ресурсів та працевлаштування, щоб захистити людей, з якими ми працюємо, від експлуатації та зловживання.

Працівники БФ Шпиталь Шептицького, які працюють по трудовому договору, цивільно-правовій угоді, а також волонтери, практиканти та стажери під підпис ознайомлюються з Політикою протидії домаганням та Політикою захисту від зловживань та експлуатації БФ Шпиталю Шептицького.

Захист даних

Персональна інформація, отримана під час розслідувань, пов’язаних з порушенням Політик БФ Шпиталь Шептицького, буде оброблятися відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Image
Милосердя змінює світ.

Головне меню

Корисно знати